سفارش تبلیغ
صبا
هرکه بسیار یاد مرگ کند، خداوند دوستش خواهد داشت . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
بهار 1384 - Son OF SATAN !! ( پسر شیطان )
 

سالازار

به نام اهورای پاک 

 

صبح بلند میشم میرم پای تلویزیون ببینم چه خبره ... تلویزیون تبلیغات خوبی می کنه اما مطمئنم که مردم زرنگ تر از این حرفان که شرکت کنن ... ماهوراه رو میگیرم همه اکثرن حرف از رفتن به انتخابات می زنن جا می خورم و با یکی دوتا فوش رسیور رو خاموش می کنم . نهار می خورم و باز میرم پای تلویزون میبینم که جمعیت زیاده می گم تا بعد از ظهر بیشتر طول نمی کشه ! بعد از ظهر همچنان جمعیت هستند ! با خودم فکر می کنم میشه مردم باز هم دچار جو عمومی شده باشند ولی نه انسان یک بار اشتباه می کنه ... شب شده پدربزرگم نیست باز تلویزیون رو نگاه می کنم ... خیلی عجیبه یعنی بازم مردم ... در باز میشه .. پدربزرگم برگشته و شناسنامه به دست !! بدنم یخ می کنه با بغض می گم مردم همینقدر ارزش دارن و نه بیشتر میرم تو اتاقم و به تمام زحمات این چند وقته دوستای سیاسیم فکر می کنم و می گم خدایا باز چرا ؟!


موضوعات یادداشت
جمعه 84 خرداد 27 ساعت 11:48 عصر

سالازار

به نام اهورای پاک

درود بر دوستان .

1تیر یعنی چهارشنبه یازدهمین نمایشگاه الکامپ افتتاح میشه و ما هم در این نمایشگاه حضور داریم در سالن 38 غرفه 62 شرکا داده بان آریا خیلی خوشحال می شم که بیاین چون من و بقیه دوستان اونجا هستیم و ... راستی یک سری کارگاه و سمینار آقای فولادی درباره  ISMS برگذار می کنند که از دست ندید حالا برنامه دقیقش می گذارم .

برای اطلاعات بیشتر : http://www.dadehban.com

+ بنا بر یکسری مسائل نمی تونم فعلا مطالب سیاسی رو ادامه بدم.

شاد زی.


موضوعات یادداشت
پنج شنبه 84 خرداد 26 ساعت 7:47 عصر

سالازار

به نام اهورای پاک

درود بر دوستان.

حقیقتش نمی خواستم در این باره چیزی بنویسم اما گویا لازمه

تمامی نوشتهای ذیل فقط نظر من بوده و به هیچ وجه کسی را ترغیت و تشویق به انجام عملی نمی نمایم چرا که شاید خود به این گفته ها عمل نکنم ( یعنی بابا من هیچگونه مسئولیتی ندارم ‏):

امروزا هرجا میری عکسهایی از 8 کاندیدای ریاست جمهوری دیده میشه ... آقاین هاشمی .. قالیباف ... مهرعلیزاده ...معین ... رضایی... لاریجانی ... احمدی نژاد و کروبی ..

ابتدا چیزی که باید بگم اینه که کدوم دوره اینگونه تبلیغات بود.. کدوم دوره اینجوری کاندیداهارو می شناختید و تمام حرف از انتخابات مردمی و از این حرفا می شد ..!!! والا اینجا من این نتیجه رو می گیرم که همون بحث الترناتیو سازی و یا به قوله خودم کاندیدا بازی ... یعنی اینکه با تبلیغات و کاندیداهای مطرح باعث یک جو عمومی بشی که همه فکر کنن خبریه و قرار چیزی تغییر کنه !

خوب این راه حل جالبی برای زمانی است که نگاه دنیا به سمت ایران هستش بهتر یک توضیحی اینجا بدم زمانی که دنیا بیدار شده و حالا می خواد که به روی خود بیار حظور مردم خیلی واجب چرا ؟! چون آنها به این کار دارند که چند نفر به پای صندوق میره و به اینکه تو رای باطل یا مخالف میدی کاری نداره !

حالا بریم سراغ بقیه ماجرا :
1- هاشمی رفسنجانی : به نظر من قدرتمند ترین فرد رژیم کسی که به احتمال قوی بر روی کار میاد برای نجات رژیم چون تنها کسی که شاید بتونه با آمریکا کنار بیاد

تبلیغات : والا ته تبلیغات اینو بگم که تمام این پسرایی که می بینید بسیجین البته یک سریم کارشون درسته ولی زمان ریاست جمهوری این آقا بود که کمیته ها بیداد می کردن حالا تبلیغاتشو دخترهای ... پخش می کنن !!

آقای قالیباف : ایشون خلبان بودن بعد شدن سردار دیگه کی دکترای جغرافیای سیاسی گرفتند ؟!  حالا به هر حال ایشون تقریبا رقیب جدی هاشمی هستند که باید منافع رهبری رو پیش ببرند .. تا مشتی بر دهن آمریکا بکوبند ( خودتون بگیرید دیگه ) یادتونم نره زمانی که یگان ویژه دانشجوهارو قلو قم کردن ایشون رئیس یگان ویژه بودند و حالا دلسوز جوانان شدند ! راستی بابا دیگه خیلی خز شده آدم با هواپیمای مسافر بری عکس بگیره ! چه برسه برای تبلیغات انتخاباتی !

بقیش باشه بعد ..

شادزی.


موضوعات یادداشت
یکشنبه 84 خرداد 22 ساعت 5:48 عصر

سالازار

به نام اهورای پاک

درود بر دوستان .

1- اورانیوم عزیز شما خوب اشتباه فکر کردی ... اینجا اصلا چیزه به درد بخوری نداره ! من از اول هم گفتم اینجا یک وبلاگ شخصی و اصلا برای من مهم نیست که خواننده داشته باشه یا نه !! پس هر جور که بخوام می نویسم !!!

2- مطلب برای نوشتن زیاد دارم ولی وقت بسیار کم !! کار زیاد شده سعی می کنم به ترتیب مطالب زیر رو تو این هفته بنویسم :

+ سلام تالیا ...

+ ایران ثروتمند اما فقیر ...

+ انتخابات التماسی ....

 

3- دیروز ایران با بحرین بازی کرد و با گل زیبای محمد نصرتی و پاس طلایی فریدن زندی ( بازیکن مورد علاقه من ) موفق به شکست بحرین شد و بعد از 8سال دوباره به جام جهانی راه پیدا کرد ... و دیشب هم که کاملا قابل پیش بینی بود مملکت رو رو سرشون گذاشتند البته بنده بنا بر یکسری اعتقادات شخصی زود رفتم خانه و ساعت 1 شب بود که مثل یک پسر خوب خوابیدم اما هنوز که هنوزه از خوشحالی مردم خوشحالم و احساس غرور می کنم ... پس زنده باد ایران ... زنده باد مردم ایران و برو بچه تیم ملی خسته نباشید و یا ایران ...

شاد زی .


موضوعات یادداشت
جمعه 84 خرداد 20 ساعت 12:15 صبح

سالازار

به نام اهورای پاک

درود بر دوستان .

نقل قول از کتاب : غروب بتان یا چگونه می توان با پتک فلسفه نوشت ... نوشته نیچه :

بوتان اخلاق:

آن کسی که آفرینندگی و نو آفرینی می خواهد ، در نیک یابد ، ناگزیر، نخست می باید با نیست و نابود کردن ارزشها آغاز کند . :

انسان برتر می باید به زندگی از نگاه پیکاری هولناک ، ضد همه آموزه های دروغین و گونه های بسیار نیرنگی ، بنگرد که انسانیت گرفتار امواج بنیاد بر افکنش شده است ، او باید بداند که کارش فقط نیست کردن تمام ارزشهای باطلی است که مردم در سنجش نیک و بد ، حق و باطل ، زشت و زیبا برگرفته اند ، او می باید اعلان جنگ کند ، جنگی فراگیر ، از هر سوی ، پیکاری که در او نه مهری می باشد و نه نرمشی ، پیکاری ضد تمامی سستی و فروپاشی و جبنی که در تمدن امروزی نهفته است . من امیدوارم به خیزش انسانهای برتر ، پولادین پیکر ، آنان که نه سستی می ورزند و نه با رواداری آشنایند ، آنان که بر خویشتن ، (( ویرانگر )) نام گذارده اند ، آنان که برای نقد خویشتن در برابر هر چیز فروتن اند ، آنان که خویشتن را برای حقیقت قربانی می کنند ، می باید که هر چه شر و باطل به سان نیمروز ، روشن گردد ، ما نابهنگام ساختن را نمی خواهیم ، ما حتی نمی دانیم که کدامین روز را برای ساختن ، مقرر داشته اند ، و آنکه هرگز نیکوتر نخواهد بود که هیچ گاه نسازیم . آمجا هستند کسانی تن پرور و فروتن که شگون بد می زنند ، اما هرگز اینان نیستیم .

شاد زی


موضوعات یادداشت
چهارشنبه 84 اردیبهشت 14 ساعت 11:57 صبح

سالازار

به نام اهورای پاک .

درود بر دوستان .

دلم نیامد این مطلب جالب از دوست عزیزم علیرضا شیرازی رو کامل نقل نکنم : منبع : ITIRan

0 اردیبهشت 1384 - آی تی ایران - در سالهاى گذشته و زمانى که بحث فیلتر کردن اینترنت از طرف دولت مطرح شد دلایلى مبتنى بر وجود سایتها و تصاویر غیر اخلاقى در وب و لزوم کنترل دسترسى جوانان به اینترنت مطرح بود و در پاسخ به نگرانیها و پیامدهاى احتمالى برخى از مسئولین به صراحت به عدم فیلترینگ سایتهاى سیاسى و خبرى اشاره داشتند.

اما دور از انتظار نبود و البته چه زود اثبات شد که مهمترین و نخستین قربانیان سایتهاى سیاسى بودند و این نه فقط شامل سایتهاى اصلى گروهکها و سازمانهاى مخالف نظام بلکه سایتهاى خبرى پربیینده نیز شامل شد.

حلقه محاصره هر روز تنگ تر میشود ابتدا سایتهاى حاوى تصاویر و مطالب غیر اخلاقى ، بعد سایتهاى سیاسى و خبرى و در نهایت سایتهاى دوست یابى و حتى سایتهاى شبکه هاى اجتماعى نیز به فهرست سایتهاى مضر اضافه شده اند.

اگر در ابتدا این مسئولیت بر عهده تامین کنندگان نقاط تماس و ICP بود بعدها ISP ها نیز مسئول اجراى فیلترینگ شدند و البته در این میان نبرد سختى نیز با سایتهاى ضد فیلتر آغاز شد بطوریکه گاهى از زمان معرفى یک ضد فیلتر تا زمان فیلتر شدن آن کمتر از دو روز سپرى مى شود.این اواخر نیز با شکست فیلترینگ ایرانى از پراکسیها محدودیتها شکل جدى ترى پیدا کرده و حتى بسیارى از پورتها و IP ها بسته شده اند و چندین شرکت نیز به فکر خرید سیستمهاى فیلترینگ قوى تر براى مبارزه با تمامى روشهاى عبور از فیلتر افتاده اند.من براستى نمى توانم این حرص و رقابت شرکتهاى سرویس دهنده اینترنت را براى
محدود کردن کاربران خود درک کنم .

بسیارى از سرویس دهندگان خصوصى حتى پا را از محدوده فیلترینگ شبکه اینترنت دولتى
نیز فراتر گذاشته اند و روشهاى بیشترى را براى ایجاد محدودیها اعمال میکنند.
یکى از نگرانیهاى اهل فن در همان ابتداى کار نحوه تصمیم گیرى و سیاست گذارى در مورد فیلترینگ بود که به نظر میرسید

حداقل این نگرانى با در نظر گرفتن کمیته خاصى براى تصمیم گیرى برطرف شود اما زمان نشان داد که این راه حل نیز خالى از اشکال نیست. در بسیارى از موارد تشخیص و فیلتر کردن سایتها بر عهده خود ICP و یا ISP میباشد. در عین حال مواردى مثل فیلتر کردن سایت اورکات ثابت کرد که تصمیم گیرندگان مى تواند از بخشهاى مختلفى از حکومت باشند و حتى در عین
مخالف کمیته خاص باز هم فیلتر کردن سایتها ادامه داشت.

با جدى شدن فیلترینگ هر روز بر جنبه هاى آزار دهنده آن افزوده میشود از طرفى سرعت دسترسى به وب با وجود کنترلهاى چندگانه کندتر شده است و از طرفى بى قاعدگى در تصمیم گیرى و فیلترینگ دسترسى کاربران را حتى به بخشهاى خوب وب نیز سخت میکند.تنها کافیست از چند ISP کارت اینترنت تهیه کنید و وضعیت فیلترینگ را در آنها بررسى کند. با توجه به ISP و بخصوص با توجه به ICP شاهد شکل منحصر به فردى از فیلترینگ خواهید بود.گویى هر شرکت ساز خود را مى نوازد.در بسیارى از شبکه ها دسترسى به سایتهایى چون برخى سایتهاى آمارى، تبلیغاتى و گاهى حتى برخى موتورهاى جستجوى ممنوع است.در بسیارى از شبکه ها فیلترینگ بر کلمات جستجو شده در موتورهاى جستجو نیز اعمال میشود و این درحالى در برخى از شبکه هاى دولتى اینچنین نیست.در این میان دسترسى سایتهاى مهمى نیز به خاطر این شیوه فیلترینگ مسدود شده اند براى مثال سایت Overture.com و یا بخشى از آن مانند Content.Overture.com در بسیارى از شبکه هاى پایتخت مسدود است جالب آنکه این شبکه ها عموما توجهى به نوع مشکلات پیش آمده ندارند و تجربه شخصى من در چندین مورد نشان داده است که تنها با پیگیرى ممتد تلفنى و چند روزه میتوان مشکل عدم دسترسى به سایتى را که اشتباه فیلتر شده را برطرف کرد و میتوانید حدس بزنید که اینکار در مورد صدها سایت و در چندین شبکه چقدر سخت خواهد بود.

در این میان شرکتهاى سرویس دهنده حتى به سایتهاى شناسنامه دار ایرانى نیز رحم نمیکنند و عمدا یا سهوا آنها را فیلتر میکنند و اگر مدیر سایت متوجه شود که باید با پیگرى تلفنى مشکل را برطرف کند و گرنه ممکن است تا ابد از کاربران آن شرکت خاص محروم بماند و باز تجربه شخصى نگارنده در تماس با مدیران شبکه اى که دسترسى به سایتى ایرانى را به
اشتباه مسدود کرده اند دریافت پاسخهایى چون از بالا دستور داده اند میباشد و وقتى ثابت میکنید که اصولا سایت مذکور شامل بى مهرى مسئولان نیست و پس چند روز تماس و پیگیرى در آخر با گذشتن منتى فراوان مشکل را حل میکنند. گویى در حق ما لطف کرده اند.

فیلترینگ اینترنت هر روز شدید تر و دسترسى آزاد به وب سخت تر مى شود.از همه آزار دهنده تر این بى قاعدگى و آشفتگى حاکم بر آن است.به عنوان سرمایه گذار یا یک متخصص اگر تاسیس یک سایت خبرى، شبکه اجتماعى یا حتى سرویس وبلاگ را در نظر داشته باشید باید اینرا بپذیرید که ممکن است سایت شما به دائقه چند مدیر شبکه خصوصى خوش نیاید و از کاربران آنها محروم شوید و باید بدانید که هیچ کس پاسخگو نیست . اگر براى سایت خود میلیونها تومان نیز خرج کنید و اگر حتى یک روز مشکل در دسترسى کاربران به سایت شما هزاران تومان ضرر به همراه داشته باشد باید بدانید که هیچ کس پاسخگوى ضرر و سرمایه از دست داده شما نیست.بسیارى از ما خوب مى دانیم که حتى یک هفته عدم دسترسى به یک سایت آنهم از طرف یک ICP بزرگ تا چه میزان میتواند از کاربران یک سایت و براى بلند مدت بکاهد اما ایکاش آن مسئولینى که دم از سرمایه گذارى در IT مى زنند نیز آنرا درک کنند. خواسته بزرگى نیست که بخواهیم این فیلترینگ چه منصفانه و چه غیر منصفانه از مرکزى مسئولیت پذیر و صد البته بصورت متمرکز اعمال شود و یاز خواسته اى دور از عدالت نیست که بخواهیم شرکتها، سرویس دهندگان و مسئولین درباره ضررهاى فیلترینگ هاى اشتباهى و سهوى سایتها پاسخگو باشند.فهرستهاى محرمانه ، سپردن مسئولیت فیلتر به ICP و ISP و جاهایى که اصولا در بعد فنى میتوانند مسئولیت پذیر باشند و نه در بعد تشخیص سالم بودن یا مضر بودن سایتها و عدم پاسخگویى و گزارشات روشن قطعا از نقضهاى سیاستهاى نظام در مورد اینترنت است و قطعا روشن شدن مشکلات و سعى در برطرف کردن آنها کمک بزرگى به جریان آزاد اطلاعات و سرمایه گذارى در وب فارسى است.

شادزی .


موضوعات یادداشت
یکشنبه 84 اردیبهشت 11 ساعت 11:46 صبح

سالازار

 به نام اهورای پاک .

درود بر تمام دوستان.

راستش این مدت که نمی نویسم هم حوصله ندارم هم اینکه به نظرم دیگه با نوشتن روزنوشتهام و خاطراتم سطح وبلاگم خیلی آمده پایین ! آخه مردم چی کار دارند من دیروز چی کار کردم یا فلان دوستم به من چی گفت ... برای همینم می خواهم مقاله های آ‏شنایی با زرتشت و درسهایی از بزرگان ( نقل قولهایی از فیلسوفان و عالمان ایرانی و خارجی مثل نیچه و یا برتولت برشت ) شروع کنم ... و در کنار آنها روزنوشتهام رو هم مثل همین مطلب بنویسم !!! فکر کنم اینجوری هم من لذت می برم و هم خوانندگان این وبلاگ به هر حال ..

جاتون خالی نباشه ما پنجشنبه صبح یک قابلمه پولو درست کردیم . راهیه تجریش که محل قرار بود شدیم .. طبق معمول من از همه زودتر رسیدم .  بعد از 5-10 دقیقه هم نیما و حسام آمدن ولی اگر شما بقیه 10 نفری که قرار بود بیان رو دیدین ما هم دیدیم !!هی بچه ها گفتن پسش اینا کوشن گفتم به خدا همه تا دیشب می گفتند میایم !! من چه می دونم خلاصه ما 3 نفرم رفتیم بازار 1کیلو جوجه کلی مخلفات خریدیم و رفتیم کوه !! بعد کلی بالا رفتن رفتیم دمه رود خونه و با یکسری حرکات سینمایی .. آکروباتیک رفتیم اون طرف رود خونه و ذغالو کباب واااااااااااای جاتون خالی ما سه نفر یک قابلمه بزرگ پر برنج و یک کیلو جوجه و اونهمه مخلفات تا ته خوردیم !!! یک دختر پسر هم بودند که بعد مدتی زدن تو کارهای غیره اخلاقی که ما با اون وفاحتمون ( درست نوشتم ؟!‏) بالاخره از رو رفتیم و گفتیم بابا یکی یه پرده بکشه اینا از ما پررو ترن !!! ساعت 6 هم بود که من گفتم بچه ها چرا آب رودخونه خغن گل شده چرا آب انقدر شدید شد ! بله ! آب آمده بود بالا حالا خر بیار باقالی بار کن ! چه جوری بریم ! جاتون خالی مجبور شدیم از یک کوه نیمه صاف بریم یالا !! خلاصه اینم از تولد ما !

2- 3شنبه همین هفته هم تولد دایی من بود .. منم یک دست مال سر نو گرفته بودم که اونجا نشون دادم و همه گفتند واااااای چقدر خشگل شدی !!! بذار باشه ! ( ما رو داری !! هی راست آمدم ! چپ رفتم .. رفتم جلو آیینه ! ولی این زیبایی رو ندیدم !! )

ما هم که دیدیم گویا جو دموکراسیه حمله کردیم به مشروب که اسپرینوف بودو منم عاشقش ! تا تونستم خوردم !! هیم مامانم گفت بسته خجالت بکش داییت پستتو می کنه اهمیت ندادیمو بله ! بعدشم کلی رقصیدم جاتوم خالی !!
شاد زی .


موضوعات یادداشت
پنج شنبه 84 اردیبهشت 8 ساعت 12:0 عصر

سالازار

 

درود بر همه دوستان .

دیروز 30 فروردین یک روز بسیار شیطانی بود !! روزی که شیطان نطفه کثیفشو در زمین کاشت ! بله دیروز تولد من بود .. و این روز رو به همه تسلیت می گم !!‏ ( عمرانم تا زمین رو به گند نکشم نمیرم :))‏ )  خلاصه اینکه جاتون خالی اولین کسی که روز تولد خودم تبریک بهم گفت ناربه عزیز بود که از همین جا ازش ممنونم .. اولین کسی هم بود که کادو بهم داد  . 2 و 3 نیز به ترتیب مامانم و خالم بودند و .... فردا هم صبح قرار با بچه ها بریم کوه و با خودمون برنج ببریم که اونجا جوجه کباب کنیم و بلههههه ( جای همتون خالی ) .. تا فردا که همه خبر هارو بنویسم فعلا

+ راستی خاله من هم ( ماهنوش ایزدی ) وبلاگ نویس شد بهش سر بزنید : درد و دلهای یک دختر خوب

شاد زی.


موضوعات یادداشت
چهارشنبه 84 فروردین 31 ساعت 3:4 عصر

سالازار

به نام اهورای پاک

درود بر همه دوستان .

من تصمیم گرفتم تو سال جدید خودم به خودم درس بدم .

امروز بابام آدرس یک کولر سازی رو نزدیک پاساژ دم خونمون داد ! ولی من تا حالا ندیده بودمش یا بهتر بگ خوب ندیده بودم ! برای همین تصمیم گرفتم اولین درس این باشه که همه چیز رو خوب ببینم و دقت کنم .. از یک کولر سازی ساده گرفت تا کائنات ... من امروز یک درویش .. چند دختر مدرسه ای .. 5 گنجشک و .... دیدم !

پس سعی کنید هر چیزی رو خوب ببینید .

+ از سالی  و آیدای عزیزم ممنونم !! بیاین بزنید یهو دیگه ! چرا تعارف می کنید !

ولی چشم دیگه غمگین نمی نویسم ! .

شاد زی .


موضوعات یادداشت
چهارشنبه 84 فروردین 17 ساعت 6:53 عصر

سالازار

به نام اهورای پاک

درود بر دوستان .

خوب امید نوروز به همه خوش گذشته باشه . برای من که یک عید آرام بود البته تصمیمات زیاد و مهمی گرفتم که البته طبق معمول به هیچ کدوم عمل نمی کنم !! . خوب فکر می کنم تو این هفته باید اولین شیمی درمانی رو بکنم ! یک حس عجیبی دارم ! یه جورایی می ترسم . یه جورایی هم با این کار حال نمی کنم . بابا جان اگر قرار آدم بمیره بهتر خیلی شیک و خشگل بمیره دیگه این جنگولک بازیا چیه !‏ ... خلاصه بریم ببینیم چی میشه فعلا .. !

شاد زی .


موضوعات یادداشت
یکشنبه 84 فروردین 14 ساعت 7:6 عصر

   1   2      >
خانه مدیریت شناسنامه 
موضوعات
24169: کل بازدید
4 :بازدید امروز
آرشیو
لوگوی خودم
 
جستجو

با سرعتی بی‏نظیر و باورنکردنی
متن یادداشت‏ها و پیام‏ها را بکاوید!

اشتراک
 
عکس رفقام
رفقام
حضور و غیاب
Contact Me:
آوای آشنا
طراح قالب